download-pdf
download-image
download-all
Po, 17/10/2016 - 09:48

O titulu mistra světa FIA mezi týmy v  rallycrossu 2016 se rozhodne 27. listopadu v Rosariu. Po nelítostných bojích o tomto víkendu v Esteringu v Německu je Team Peugeot Hansen odhodlán v Jižní Americe nepolevit v útoku.

• Sébastien Loeb v Esteringu nedokázal navázat na své vítězství v Rize před dvěma týdny. Francouzova jízda skončila v semifinále stejně jako jeho týmového kolegy Timmyho Hansena.
  • Vozy Peugeot 208 WRX nebyly schopny ve složitých podmínkách, kterým čelily v Esteringu, proměnit svou rychlost ve výsledky. Team Peugeot Hansen po tomto nešťastném víkendu odjížděl z Německa se ztrátou 17 bodů, kterou je nezbytné dohnat v soutěži týmů.
  • V táboře Peugeot Hansen Academy předvedl Davy Jeanney první den své schopnosti na trati, na níž vloni touto dobou získal své první vítězství. Jeho týmový kolega Kevin Hansen, mistr Evropy pro rok 2016, v neděli zdvihl hozenou rukavici, aby se probojoval do finále a skončil těsně pod stupni vítězů.